- Home
- Gezondheid
- Vinger- en hand positioneringskussen
Vinger- en hand positioneringskussen
- Gratis verzending vanaf €40,-
- Terugsturen of ruilen binnen 14 dagen
- Altijd minimaal 2 jaar garantie!
- Klantbeoordeling 8,9
Omschrijving
Aanbevolen: Verwijder het handkussen minstens iedere twee uur om de conditie van de huid te controleren.
Vinger contractuur kussen
Dit vinger- en handpositioneringskussen is speciaal ontworpen voor mensen met handproblemen zoals contracturen, spasticiteit of een kromstand van de vingers, vaak veroorzaakt door bijvoorbeeld een beroerte, neurologische aandoeningen of langdurige immobiliteit.
Voorkomt huidirritaties
Het kussen helpt de hand in een natuurlijke en ontspannen positie te houden en biedt bescherming tegen huidbeschadigingen of smetten in de handpalm. Dankzij de vingerspreiding blijft er ruimte tussen de vingers, wat helpt om de druk te verlagen en oververhitting of irritatie van de huid te voorkomen.
Optimaal comfort
De zachte velours hoes met holle vezelvulling zorgt voor optimaal comfort, terwijl de elastische band of schuimbandjes het kussen stevig op zijn plaats houden. Dit vinger contractuur kussen is wasbaar tot maximaal 60 graden en droogt u op lage temperatuur.
Kenmerken
- Geschikt als alternatief voor het Posey vinger contractuurkussen
- Veelgebruikt bij revalidatie, langdurige bedrust of neurologische aandoeningen
- Ook inzetbaar in verpleeghuizen en thuissituaties
Specificaties
EAN-code | 6090557798707 |
Merk | Medimpex |
Kleur | Antraciet |
Lengte | 14,5 cm |
Breedte | 9,5 cm |
Slim combineren
Ook interessant voor u?

Rollz Motion Rhythm parkinsonrollator
Voorzien van laser, geluid en trillingen in handvatten