De SlideX aantrekhulp De SlideX aantrekhulp is een uniek verlengstuk voor aan- en uittrekken van medische compressiekousen en panty’s. De Arion SlideX biedt een gemakkelijke, veilige en eenvoudige oplossing voor zowel patiënten als zorgverleners voor het aan- en uittrekken van medische compressiekousen en panty’s bij patiënten met een zeer gevoelige huid, open wonden en onregelmatige maten of vormen van ledematen (bijv. bij lipoedeem/lymfoedeem). Dit is het enige hulpmiddel op de markt dat de wrijving en de pijn bij het aan- en uittrekken van medische compressiekousen van de enkel tot aan de knie vermindert. De Arion SlideX aantrekhulp is bedoeld voor gebruik in combinatie met andere Arion hulpmiddelen zoals Arion Easy-Slide, Arion Sim-Slide, Arion Magnide en Arion Magnide 2in1.
Welke maat heb ik nodig? Er zijn twee maten SlideX aantrekhulpen. De SlideX moet het been helemaal omsluiten. Als u de SlideX bijvoorbeeld gebruikt voor het aantrekken van lieskousen, meet dan de omtrek van uw bovenbeen op en kijk hieronder welke maat het meest geschikt is:
Maat M: omtrek van maximaal 40 cm, vooral geschikt voor kniekousen
Maat L: omtrek van maximaal 60 cm, vooral geschikt voor lieskousen, stay-ups en panty's
Nog belangrijk: Gebruik het product bij één enkele patiënt. Als het product bij meer dan één patiënt moet worden gebruikt, reinigt u het product met een 70%-ethanoloplossing na elk gebruik.
Voordelen:
Speciaal aanbevolen bij gevoelige huid, open wonden of beenulcera
De perfecte oplossing voor lipoedeem- of lymfoedeempatiënten
Het enige hulpmiddel dat de compressiekous over de knie helpt te glijden
Bevordert de onafhankelijkheid van compressiedragers en verbetert therapietrouw
Bespaart tijd en vermindert de fysieke inspanning voor de drager en de zorgverlener
Extreem glad maar duurzaam en scheurbestendig materiaal vermindert wrijving
Verlaagt het risico op huidbeschadiging
Zorgt voor een langere levensduur van de compressiekleding
Gemakkelijk met de hand te wassen (30°C / droog het hulpmiddel met een handdoek)